Raben Logistics Ruda Śląska vs Dywidag

Raben Logistics Ruda Śląska
4 - 2
Dywidag

Mecz 2 Ligi pomiędzy Raben Logistics Ruda Śląska a Dywidag, zakończył się wynikiem 4:2 na korzyść gospodarzy w bardzo wyrównanej i pełnej emocji konfrontacji. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, co sprawiło, że mecz był niezwykle widowiskowy i zacięty aż do ostatniego gwizdka. W pierwszej połowie spotkania to gospodarze wzięli inicjatywę, szybko zdobywając dwie bramki i wychodząc na prowadzenie. Jednakże po zaledwie dwóch minutach po stracie drugiego gola, goście odpowiedzieli trafieniem, zmniejszając różnicę do wyniku 2:1. Natomiast chwilę później to gospodarze podwyższyli na 3:1. Po przerwie Raben Logistics Ruda Śląska wrócił na boisko z zaciętością i determinacją, podwyższając prowadzenie na 4:1. Pomimo tego Dywidag nie poddał się i próbował jeszcze odrobić straty. Ich wysiłki zaowocowały bramką Macieja Walczyka, która dała im nadzieję na powrót do gry, jednak zabrakło czasu na to, aby odrobić całą stratę. Mecz obfitował w liczne akcje ofensywne, dynamiczną grę na środku boiska oraz emocjonujące momenty. Ostatecznie zwycięstwo Raben Logistics Ruda Śląska było wynikiem skutecznej gry, oraz umiejętnością wykorzystywania okazji. Dywidag również stawił się do walki, ale nie udało im się odwrócić losów spotkania.